Võlukool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Võlukool

Tere tulemast kuhugi
 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Olivanderi võlukepi pood

Go down 
4 posters
AutorTeade
Sharlotte Strong
Admin
Sharlotte Strong


Postituste arv : 20
Join date : 17/01/2008

Olivanderi võlukepi pood Empty
PostitaminePealkiri: Olivanderi võlukepi pood   Olivanderi võlukepi pood Icon_minitimeReede Jan 18, 2008 12:59 pm

Sharlotte astus sisse ja naeratas Olivanderile ja ütles:"Mul oleks vaja uut võlukeppi" Olivander ulatas talle ühe ja ütles:"Böökpuu kassi karv ja öökulli sulg see on 6 tolli" Sharlotte proovis ja tal hakkas kohe soe. Ta ütles ,et see sobib ja küsis siis: "kas käepideme saaks ka?Mulle meeldib böökpuu millel on kuldsed viirud ümber pideme." Teil on hea maitse preili Strong" Ja ta läks tahatuppa ja tagasitulles oli tal käes võlukepp sellise käepidemega mis Sharlotte soovis. Sharlotte tänas ja lahkus.
Tagasi üles Go down
https://mkvolukool.forum.co.ee
Catherine Charlotte Demea

Catherine Charlotte Demea


Postituste arv : 7
Join date : 24/01/2008

Olivanderi võlukepi pood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olivanderi võlukepi pood   Olivanderi võlukepi pood Icon_minitimeNelj Jan 24, 2008 8:01 pm

Charlotte sisenes pisikesse poekesse. "Tere, härra Ollivander" ütles ta ja tegi kniksu. "Mina olen Catherine Charlotte Demea, ja mul oleks vaja võlukeppi." "Sigatüükasse, jah?" pomises härra Ollivander ja kõndis riiulite vahel, mis olid täidetud karpidega. "Äkki see?" ütles Ollivander ja võttis ühe karbi. "Tammepuu, 15 tolli ja lohe südame kõõlusega." Charlotte võttis võlukepi värisevasse kättte. "Ei-Ei!" ütles härra Ollivander. Ta võttis riiulist järgmise karbi. "Aga kuidas oleks sellega? Sarapuu, 11 ja pool tolli ükssarviku sabakarvaga". Charlotte võttis võlukepi kätte. Ta tundis kuidas soojus mööda kätt kehasse voolab. "See on teile ideaalne preili Demea" ütles Ollivander. Charlotte maksis härra Ollivanderile. "Aitäh ja Head Aega!" ütles ta ja väljus uue võlukepiga poekesest.
Tagasi üles Go down
Ellen




Postituste arv : 1
Join date : 03/08/2008

Olivanderi võlukepi pood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olivanderi võlukepi pood   Olivanderi võlukepi pood Icon_minitimePüh Aug 03, 2008 8:13 pm

Ellen astus poodi sisse. Ta nägi igal pool karpe. "Tere!" ütles reibas hääl. Ellen pöördus võpatades sinnapoole. "Kas lähed Sigatüükasse?" küsis üks üsna kõhn mees. Ellen noogutas. Mees tõi talle esimese võlukepi: " 8 tolli, kirsipuu.Lohekõõlus." Ellen võttis võlukepi kätte. Ei midagi. " 5 tolli, pöökpuu. Veela juuksekarv." Ei midagi. "11 tolli, õunapuu. Fööniksi sulg." Ei midagi. "Hmm... Proovi seda. Jälle Pöökpuu, ükssarviku sabakarv ja lohe südamekõõlus." Ellen tundis, et see oligi õige. Ta maksis ja tänas,ning suundus tagasi tänavale.
Tagasi üles Go down
Myrthel Erliner

Myrthel Erliner


Postituste arv : 3
Join date : 16/06/2008
Age : 29
Asukoht : Universum

Olivanderi võlukepi pood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olivanderi võlukepi pood   Olivanderi võlukepi pood Icon_minitimePüh Aug 10, 2008 9:50 pm

Myrthel astus sisse ja sõnas reipalt "Tere!". "Tere,proua Myrthel,uue võlukepi järgi,ma usun?" sõnas Ollivander."Jah." sõnas Myrthel. Härra Ollivander suundus tagaruumi ja tõi sealt välja pikliku karbi. "7 tolli,vaarikavars,sandlipuu oks ja näki soomud" lausus Ollivander. Myrthel võttis selle kätte,kuid tundis ebamugavust ja lausus:"Ei." Härra Ollivander suundus tagasi tahatuppa ja tuli tagasi uue võlukepiga. "Kuusepuu,fööniksi sabasulg ja ploomioks,10 tolli." Myrthel tundis kehasse voolavat soojust ja lausus kindlalt:"Jah" Myrthel maksis ja tänas Ollivanderit ja lahkus poest.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Olivanderi võlukepi pood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Olivanderi võlukepi pood   Olivanderi võlukepi pood Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Olivanderi võlukepi pood
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Luudade pood
» Kommi pood
» Lemmiklooma pood
» Madam Malkini pood

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Võlukool :: Linn :: Poed-
Hüppa: